Usługi na najwyższym poziomie

Zapoznaj sie z oferowanymi przez nas usługami

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Codziennie sprzedajemy mieszkania, domy, biura i działki. W A2 Finance mamy wieloletnie doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez negocjacje aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

NAJEM NIERUCHOMOŚCI

Szukasz mieszkania, domu lub biura do wynajęcia? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a nasi specjaliści znajdą dla Ciebie nieruchomość. A2 Finance to biuro nieruchomości, które wie, jak ułatwić Ci wybór najbardziej dopasowanej oferty.

HOME STAGING/VISUAL STAGING

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość szybciej i drożej? My wiemy, jak wynająć lub sprzedać Twoją nieruchomość szybko i za najwyższą cenę. Nasi eksperci od home stagingu zaproponują funkcjonalną, modną i stylową metamorfozę wnętrza mieszkania, domu czy biura. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i robi się je tylko raz.

OC NAJEMCY

Wynajmujesz nieruchomość, boisz się szkód wyrządzonych przez najemcę. Opłacamy polisę OC najemcy z sumą ubezpieczenia do 150 tys. Twoje mieszkanie będzie bezpieczne.

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Planujesz zakup mieszkania, domu, działki lub lokalu? Zaufaj specjalistom od nieruchomości z A2 Finance. Rozumiemy, że zakup nieruchomości to inwestycja; w oparciu o Twoje potrzeby szybko znajdziemy odpowiednią nieruchomość i wynegocjujemy najlepszą cenę, a jeśli kupujesz na kredyt, pomożemy Ci dobrać korzystne finansowanie.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

A2 Finance agencja nieruchomości specjalizuje się w wynajmie mieszkań, domów i biur. Specjaliści A2 Finance szybko i bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces wynajmu nieruchomości. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie uczciwych i sprawdzonych najemców. Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości.

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu, działki czy lokalu? Nasi specjaliści przedstawią Ci wyselekcjonowane oferty finansowania zakupu nieruchomości. Gwarantujemy najlepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę, oszczędzając Twój czas i pieniądze, a to wszystko w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Nie biegaj po bankach sprawdź ofertę i swoje możliwości kredytowe w jednym miejscu.

UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

A2 Finance oferuje pakiety ubezpieczeń nieruchomości. Dopasujemy ubezpiecznie do Twoich potrzeb. Zadbaj o swoją nieruchomość już dzisiaj.